Jak Powiększyć Piersi – Czy to możliwe? Wyjaśniamy!

Powiększanie piersi to temat, który budzi wiele kontrowersji. Niektórzy uważają, że operacja plastyczna jest zbyt inwazyjna, a inne metody powiększania piersi nieskuteczne. Jak powiększyć piersi bez ingerencji chirurga? Czy istnieje jakaś skuteczna metoda? Każda kobieta marzy o pięknych i kształtnych piersiach. Jak to zrobić? Wyjaśniamy!

Domowe Sposoby na Powiększenie Biustu

Jak mówimy, jeśli jesteś pewien, że masz wszystkie rzeczy, które powinieneś mieć – będziesz miał, potrzebujesz – wszystkie rzeczy, których używasz na co dzień, i masz je w domu, to jest to czas, aby je wypróbować. Właśnie to możesz zrobić – wypróbować te narzędzia, aby znaleźć sposób (lub nawet lepsze kombinacje), które przybliżą Cię do tego, jak chcesz wyglądać. Możliwe, że cechy, które posiadasz w swoim naturalnym biuście, odziedziczyłaś po matce.

Masaż

Piersi rozwijają się w okresie menopauzy, a ich wielkość jest związana z ich zwiększonym ukrwieniem. Regularne masowanie piersi zwiększa ilość estrogenu w piersiach i zwiększa ich rozmiar, a także poprawia krążenie krwi i stymuluje proces produkcji estrogenu. Są to te same podstawowe techniki stosowane w celu zwiększenia rozmiaru piersi w czasie ciąży.

Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie swojej kobiecości i sprawienie, że stanie się ona przyjemniejszym doświadczeniem, jest wykorzystanie rąk i ciała do pracy podczas snu. Jest to skuteczny sposób na utrzymanie piersi w dobrej kondycji i ich powiększenie. Dodatkową korzyścią jest to, że może pomóc złagodzić ból związany z menstruacją, a jednocześnie sprawić, że będziesz zrelaksowana i odprężona z korzyścią dla ciała i duszy.

Ćwiczenia na Większe Piersi

Ćwiczenia siłowe koncentrujące się na górnej części ciała pomagają wzmocnić klatkę piersiową i pomagają utrzymać prawidłową postawę ciała. Wykonywanie pompek, desek, uciskanie klatki piersiowej pomoże zbudować siłę mięśni w klatce piersiowej i sprawi, że mięśnie będą bardziej mocne i zdefiniowane. Osoby początkujące powinny poświęcić co najmniej 15-20 minut dziennie na szybki trening. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu na trening, możesz go wykonywać np. podczas przerw na reklamy.

Utrzymuj Zdrową Wagę

Kobiety o różnych kształtach wiedzą, że większa talia podkreśla ich klatkę piersiową. Jednak kobiety powinny zawsze stosować zdrową dietę i regularnie ćwiczyć. Tymczasem bielizna damska może zwrócić uwagę na klatkę piersiową.

Pigułki antykoncepcyjne

Wiele kobiet wie, że ich piersi są większe podczas stosowania środków antykoncepcyjnych. Zwykle jednak nie zauważają one żadnych zmian. Podczas stosowania pigułek antykoncepcyjnych piersi mogą powiększyć się nawet o dwa rozmiary. Niektórzy uważają, że ma to związek z estrogenem i progesteronem, składnikami tych pigułek. Połączenie tych dwóch hormonów jest odpowiedzialne za powiększenie piersi.

Sposoby Powiększenia Biustu na Dłużej

Nie każdy domowy sposób na zmęczone piersi jest szybki. Oto lista rzeczy, które kobiety będą musiały często wykonywać przez dłuższy czas, aby zaobserwować rzeczywiste zmiany.

Hydroterapia

Hydroterapia może również zwiększyć przepływ krwi w piersiach. Hydroterapia może stymulować nerwy i poprawiać krążenie w piersiach. Aby poprawić krążenie, można naprzemiennie ogrzewać i chłodzić piersi.

Zwiększenie masy ciała

Piersi mogą się powiększać, ponieważ pochodzą głównie z tłuszczu. Waż się regularnie, aby sprawdzić, czy dużo przybierasz na wadze i czy możesz stracić na wadze i mięśniach, jednocześnie zyskując na tłuszczu. Genetyka często wpływa na rozmiar piersi. Dlatego też kobiety nie zauważą znacznej poprawy bez dużego nakładu pracy.

Prawidłowa postawa

Aby klatka piersiowa wyglądała na większą i bardziej zaokrągloną, należy zawsze wstawać prosto i stać wysoko. Zwróć uwagę na sposób, w jaki się trzymasz. Aby poprawić swoją postawę, warto wykonywać poniższe ćwiczenia: Siedząc, trzymaj stopy na podnóżku lub prosto na ziemi, jeśli stoisz. Ćwiczenia te można wykonywać w trakcie wykonywania codziennych czynności.

Dieta

Jednymi z najważniejszych hormonów, które wpływają na wielkość piersi, są estrogen, progesteron i prolaktyna. Hormony te odgrywają istotną rolę w organizmie kobiety: regulują cykl menstruacyjny, tempo przemiany materii (stabilizują metabolizm lipidów), syntezę białek endogennych i utrzymanie libido (kontrola seksualności u kobiet), a także stymulują wzrost tkanek w obszarze piersi. Działanie hormonów powoduje odblokowanie tkanek, a tym samym zwiększenie rozmiaru piersi. Skutkiem niskiej produkcji hormonów (np. w wyniku starzenia się) jest utrata objętości piersi, które stają się luźne i workowate.

Zielone warzywa liściaste zwiększają produkcję estrogenu i zmniejszają ilość testosteronu w organizmie. Soja zawiera tłuszcze jednonienasycone, które zwiększają produkcję estrogenu i zmniejszają produkcję testosteronu. Orzechy są źródłem tłuszczów jednonienasyconych, które pomagają zmniejszyć nadmiar estrogenu. Możesz zwiększyć rozmiar biustu, jedząc zioła, takie jak kozieradka czy koper włoski. Aby uniknąć nadmiernego rozwoju tkanki tłuszczowej, dieta powinna opierać się na nieprzetworzonej i zdrowej żywności.

Podsumowanie

Chociaż wiele kobiet lubi duże piersi, natura nie zawsze jest dla nich łaskawa. Dlatego wiele kobiet zastanawia się, jak powiększyć piersi o jeden lub dwa rozmiary. Dostępne są środki na powiększenie piersi, ale nie wszystkie są korzystne. Pomocne mogą być niektóre tabletki, kremy, dieta lub zabiegi plastyczne. Decyzja o tym, którą metodę wybrać, zależy od budżetu.